НДІПІШ

Науково-дослідний інститут Параної і Шизофренії

Правила поведінки в новорічну ніч

видання друге, перероблене і доповнене


1. Передусім переконайтеся, що ніч справді новорічна, інакше оточуючі не адекватно сприйматимуть ваші дії. Переконання відбувається таким чином: якщо протягом попереднього року ви сумлінно щодня грабували календар на аркушики з цифрами, то в цю ніч на останньому аркушику ви побачите цифри 3 та 1 і підпис -- грудня. Я не знаю, хто такий Грудня, але він починає підписувати цифри за місяць до нового року. Інший спосіб полягає в цілодобовому прослуховуванні та перегляді телерадіопрограм, десь обов’язково скажуть, що вже час.

 

Правила падіння в каналізаційний люк

Перш за все оберіть об'єкт (люк каналізаційний). Бажано, щоб він був відкрити.й, бо зняття кришки створює зайві проблеми і заважає насолоджуватися процесом. Крім того, об'єкт повинен відповідати таким вимогам:

Інструкція по експлуатації людини

ОПИС
Багатофункціональний, самокерований, автономний; мобільний агрегат (далі "людина") є найбільш досконалим знаряддям праці, при вірному виконанні цієї інструкції та правильному догляді може виконувати будьяку роботу. САМА "людина" являє собою кілька взаємозв'язаних блоків, розміщених у одному корпусі, обтягнутому еластичним матеріалом. У комплект входить:

Я!

Програмний документ клубу егоїстів

Рекомендації по вступу в шлюб

У житті кожної людини є момент, що докорінно його (життя) змінює. І непокладаючись на свою пам'ять, люди закріплюють цей момент підписами, фоніками, відеофільмами, а головне - обручками. Ну звичайно ж, мова йде про весілля. Нам ще не вдалося виявити причину, через яку двоє майже дорослих людей раптом повинні жити разом. Медицина ще скаже своє слово по цій проблемі. А наш Інститут провів польові дослідження з метою встановити більш-менш універсальні правила цієї процедури і ціною неймовірних зусиль наших експертів було підготовлено ці поради.

Методичні вказівки до занять спортом (БІГ)

Мабуть ви здивуєтеся, якщо я скажу, що наша країна перша по кількості спортсменів на душу населення. Однак це саме так. Щоправда, основне заняття кожного в наш час - боротьба за виживання (майже по Дарвіну) та саме в процесі "природнього" добору ми й освоюємо майже все, що входить в програму олімпійських ігор. Майже, бо насправді наша програма значно ширша і охоплює всі сторони життя. Ну на якій олімпіаді змагалися в перетягуванні нетранспортабельних предметів з роботи додому? Ви не повірите, але був випадок, коли один дідок сам притягнув додому залізничну рейку.
Однак, сьогодні мова піде про найпоширеніший вид спорту - біг.

Як їздити (посібник для водіїв-початківців)

Ви отримали права, ви чудово знаєте всі правила, ви вже кілька разів сиділи за кермом, у вас є машина, коротше ви готові їздити. Вам не вистачає лише наших порад, щоб робити це красиво і без зусиль.

Інструкція по народженню

Народжуватися рекомендуємо у спеціально відведених для цього місцях, відомих, як пологовий будинок. Саме тому небажаним є передчасне народження, - ваша мама може не встигнути у вищезгадане місце.

Інструкція по зустрічі весни

Номінально весна приходить, коли на календарі відірвано листок з написом 28 лютого. За невідривання останнього зимового дня вчасно, покарання передбачає ще тиждень-два зими.

Як мовчати

Древні стверджували: "Мовчання - золото". Але мовчати вміють далеко не всі. Нижченаведегіі поради саме для людей, що не вміють мовчати і мають із-за цього купу проблем. Мовчати треба по-різному в різних ситуаціях.

Для чого існує газета

В наш час люди, тримаючи в руках папірець, на якому щось надруковано, мало турбуються навіщо їм воно. А тим часом з газетою можна робити багато цікавих штук.

Інструкція по плюванню у стелю

Впевніться, що у вас справді немає ніякої роботи, за вікном іде дощ і вас ніде ніхто не чекає. Ви щаслива людина, тож зробіть усе, щоб і надалі такою лишитися.

Поради по відпочинку

Впевнившись, що надворі літо (офіційне настання якого, незважаючи на несприятливі умови, все ж таки відбулося) ви повинні закінчити всі свої справи і взяти відпустку (іноді для цього треба взяти начальника за шкірку). Взявши її, ламаєте голову над тим, як саме потратити відпущений вам час, розриваючись між поточним ремонтом квартири і узбережжям якого-небудь моря. Способів відпочити є безліч, але все це варіації кількох основних типів, які були визначені нашими співробітниками експериментальним шляхом.

Ідеал

Насамперед добре затямте собі, що ідеалу в природі не існує, тим більше вашого ідеалу, тим більше десь поблизу. Не вірите?! Спробуйте пошукати.

Як перемагати стихію

 "Тільки 18 % земної поверхні ідеально підходять для життя"
з брудного потоку реклами.

Инструкция по действиям в темное время суток

В связи с увеличением (благодаря родному минэнерго) темного времени суток Институт Параной и Шизофрении занялся разработкой оптимальной модели поведения. Настоящая инструкция является результатом длительных експериментальных исследований. Следуя нижеописанным правилам, вы сделаете свою жизнь проще.