Правила падіння в каналізаційний люк

Перш за все оберіть об'єкт (люк каналізаційний). Бажано, щоб він був відкрити.й, бо зняття кришки створює зайві проблеми і заважає насолоджуватися процесом. Крім того, об'єкт повинен відповідати таким вимогам:
- знаходитися у вас на дорозі;
- не бути обгородженим застережними написами І прапорцями;
- бути непомітним, щоб ви його побачили тільки вступивши туди.
Знайти такий об'єкт не є проблемою. У будь-якому місті (і в нашому теж) їх до чорта і трошки зверху.

ПРОЦЕС:
Знайшовши об'єкт, наближайтеся до нього методом поперемінного переставляння нижніх кінцівок. Слідкуйте за носаками своїх мештів - вони повинні бути повернені у бік об'єкту. Новачкам рекомендую вже на цьому етапі викликати "швидку" (або таксі, воно приїде швидше) бо ожеледиця може перешкодити вашому пересуванню. Якщо вам все-таки поталанило дістатися пункту призначення, сміливо робіть останній крок. Слідкуйте, щоб при падінні не зіткнутися з периметром, бо при цьому можливі побічні залишкові ефекти у вигляді синців, подряпин, переломів і т. д.
Якщо при падінні подав голос ваш мобільний телефон, затримайте падіння ухопившись за скоби, які стримлять (якщо, звичайно, стримлять) із стінки шахти і, переговоривши, продовжуйте процес. Ваш погляд повинен бути спрямований вертикально вниз, оскільки там можуть стриміти палі, кілки і т. ін. В такому разі коригуйте політ відповідно до ситуації, користуючись допоміжними реактивними двигунами.
Й нарешті, найефективніший етап:

ПРИЗЕМЛЕННЯ
Здійснюється доторком 2 (двох) нижніх кінцівок до нижньої точки шахти люка (п'ятки разом, ноги трохи зігнуті, руки перед собою). Для новачків можливий варіант приземлення на 4 і більше точок опори (лікті, коліна, спина, голова). Для пом'якшення приземлення обирайте люки, де товщина шару амортизаційної суміші (середньої в'язкості, темного кольору з різким специфічним запахом) не менше 0,5 метра. Хоча ідеальний варіант, коли рівень амортизаційної суміші вам до шиї.

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП:
Щоб вибратися, ви подаєте сигнали ракетницею або димовою шашкою, які на випадок незапланованого падіння завжди носіть з собою, у крайньому разі - використовуйте голосові зв'язки. Приїдуть рятівники і вас заберуть.

ПРИМІТКА: Пральних порошків відповідної специфікації (від амортизуючої суміші) ще не існує, тому одяг доведеться викинути.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити