Як їздити (посібник для водіїв-початківців)

Ви отримали права, ви чудово знаєте всі правила, ви вже кілька разів сиділи за кермом, у вас є машина, коротше ви готові їздити. Вам не вистачає лише наших порад, щоб робити це красиво і без зусиль.

Підготовка
Перш за все знайдіть майстрів (бажано знайомих - так дешевше), що погодилися б латати вашу машину після кожної поїздки (принаймні після перших десяти). Крім цього вам необхідно виявити заправку з найдешевшим і хоча б округлено відповідним значенням октанового числа, паливом. Потім їдете на базар і складаєте список цін на запчастини (можливо після цього вам взагалі не захочеться їздити).

Виїзд
Перш ніж виїжджати з гаража потренуйтеся у чистому полі проїжджати між двома паличками. Коли відчуєте себе достатньо впевнено, можете спробувати вивести машину з гаража, однак краще довірити цю справу сусіду чи знайомому, якщо їх стаж вас влаштовує.

Їзда по місту
Їдучи по місту весь час треба слідкувати за такими речами:
світлофори (останнім часом їх понаставляли у найнесподіваніших місцях),
перехожі (всі чомусь мають звичку йти на червоне світло, або там, де ходити взагалі заборонено)
даішники (вивчивши схему їх дислокації, обирайте дороги, що ведуть мимо).
Ще при їзді по місту слід звернути увагу на громадський транспорт та державно чиновницькі тачки . І з тими, і з іншими стикатись небажано. Ще більш небажано стикатися з "крутими" іномарками: почнуться "конкретні базари" та "наїзди" і врешті-решт "розборки". Розбирати будуть вас. На запчастини. Звичайно, якщо у вас немає дробовика.
Особливу увагу слід приділити ямам. Останнім часом з'явилося дуже багато ям з чіткими геометричними обрисами, так що гіпотезу про їх природне утворення довелося відкинути. Скоріше за все це робота інопланетян чи диверсантів, котрі тільки й мріють щоб у вашої машини повідвалювались колеса.

Їзда за містом
Їдучи по трасі обов'язково звертайте увагу на знаки, лише не ті, що на стовпах при дорозі, а ті, що подають зустрічні машини. Тоді ви за кілька кілометрів будете знати про зустріч з даішниками і встигнете підготуватися або повернути назад.

Зустріч з ДАІ
Якщо міліціонер все ж махнув "чарівною паличкою" - зупиняйтеся. Погоджуйтеся на перший ліпший штраф, бо інакше він буде вишукувати і винюхувати поки справді щось не знайде але за невигадане порушення вони здирають трохи більше.

Підсумки
Проїздивши отак з місяць, підрахуйте у скільки це вам обійшлося і подумайте чи воно того варте? Може вже завтра ви продасте машину і купите велосипед.

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!

Коментарі  

 
# MrUser007 31.01.2011, 21:39
RE: Зустріч з ДАІ

а як же права водіїв???
а причина зупинки??
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити