Інструкція по експлуатації людини

ОПИС
Багатофункціональний, самокерований, автономний; мобільний агрегат (далі "людина") є найбільш досконалим знаряддям праці, при вірному виконанні цієї інструкції та правильному догляді може виконувати будьяку роботу. САМА "людина" являє собою кілька взаємозв'язаних блоків, розміщених у одному корпусі, обтягнутому еластичним матеріалом. У комплект входить:
- блок живлення (пальним є продукти (органічні та концентровані) сільського господарства);
- блок вентиляції (іноді вико ристовується для забруднення атмосфери цигарковим димом);
- аналітичний блок (розміщений у верхній частині круглого утворення на кінці шиї, частіше всього функціонує з перебоями або зовсім не функціонує);
- маніпулятори з п'ятипалими захватами (2 шт.) - основна частина агрегату, може діяти автоматично;
- блок самовідтворення (призначається для створення нових агрегатів, шляхом вирощення їх з двох неповноцінних клітин);
- блок відчуттів (5 шт.) (призначені для орієнтування на місцевості та прийому-передачі звукових коливань різної інформаційної та емоційної насиченості) УВАГА: іноді блок видає спотворену інформацію - подвоєння, зелені чортики, глюки та ін. Конструкція також захищена від зовнішніх впливів спецчохлами із природнього та синтетичного волокна.
Примітка: фірма виробник залишає за собою право вносити у конструкцію зміни, що збільшуватимуть ефективність агрегату.

РОБОТА
Процес роботи починається з операції програмування агрегату. Вводиться програма через органи відчуттів (найкраще сприймається виразна мова з виразними жестами, особливо підкріплена чуттєвим подразненням області потилиці або сідниць). Бажано використовувати зрозумілу агрегату термінологію (частіше всього застосовується неоднозначність слів статевого характеру, як найбільш зрозуміла лексика).
Наступна операція е ОБОВ'ЯЗКОВОЮ!
Ви обов'язково повинні перевірити чи правильно засвоєна програма (пам'ятайте про закон "якщо є можливість, що вас можуть зрозуміти неправильно - вас зрозуміють неправильно" і наслідок "якщо ви все поясните так, що зрозуміти вас неправильно неможливо - все одно хтось вас зрозуміє неправильно"). Тож якщо програма засвоєна неточно, повторюєте операцію вводу, застосовуючи більш образні вирази та більш відчутні подразнення вищезгаданих елементів конструкції. Якщо після десяти повторів програма так і не буде засвоєна, вам лишається тільки змінити агрегат.
Коли програма засвоєна, лишаєте в зоні роботи маніпуляторів інструменти та матеріали і йдете спати попередньо встановивши час роботи так, щоб виспатись. Коли ви прокинетесь, робота (можливо) буде виконана. Проводите перевірку якості. Свої попередні вимоги знижуєте у 2,5 разів і тоді переробляти нічого не доведеть ся, інакше час, витрачений на роботу, збільшиться по формулі (T=NL, де N - неуважність, а L - лінь).
Якщо робота вами прийнята, останній процес - оплата. Оскільки агрегат є самокерованим, іноді важко вгадати, чому він робить саме так, а не інакше. Найчастіше стимулом є гроші (маленькі різнокольорові папірці з портретами великих агрегатів). Якщо ви протилежної з агрегатом статі, можливим стимулом є його інтерес до відтворення собі подібних саме з вами - тоді й оплата відповідна. Іноді стимулом є "могорич" (кількість і міцність могорича для кожного агрегату строго індивідуальна). Інші стимули є менш розповсюдженими. А якщо ви хочете стати великим експлуатататором, шукайте інші форми стимуляції.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити