Інструкція по ремонту даху

 Найбільш розповсюдженими е два види пошкоджень:
- ваш дах протікає,
- ваш дах кудись їде.
(Є ще варіант, коли "вспыхує шиферъ", але тут медицина безсила, хіба що вам так собі допо можуть поставити наперекосяк протипожежні щити на груди і на спину, і тоді мила не пожене вас геть, а фіолетові леви "всю жизнь" будуть стрибати з піднятою передньою правою).

Отже, ваш дах протікає - порушена цілісність черепично-шиферно-рубероїдного перекриття, або вам просто хтось капає на мозки. Перш за все треба піднятися на місце події. Справа ця легка до певного етапу (горище), потім перетворюється у підкорення Евересту, тож виконуйте всі правила техніки безпеки:
1 - вниз не дивитися,
2 - міцно триматися за щось руками,
3 - твердо стояти на чомусь ногами,
4 - (найголовніше) широко розплющеними очима впевнено дивитися, як найнятий вами робітник підіймається все вище і вище (ви ж це робити не будете?!)
Коли сантиметр за сантиметром, з лупою в руках, облазити всю площу даху - пошкодження скоріше всього знаходиться (по закону підлості) в останній обстежуваній ділянці. Знайшовши отвір, думаєте, для чого б його пристосувати (антена, парабола, телескоп, радар, РЛС або інші пристрої). Якщо ж у вас це все стоїть, спробуйте заткнути чимось отвір (якщо у вас нема смаку, запросіть дизайнера, який підбере колір і стиль заплати за плату). Ще краще довіртеся жінці і тоді ваш дах не поїде, його зірве, як фанеру.
Коли заплата поставлена, обдивляєтеся все критичним поглядом. Якщо вам щось не сподобалося - не впадайте у відчай. Пам'ятайте - ви завжди можете повністю перекрити дах. Замінити шифер на черепицю, або навпаки. І так, доки у вас не поїде дах.
Отут уже все складніше.

Отже, у вас поїхав дах. Треба відмітити, що фахівці нашого інституту давно працюють у цьому напрямку і сьогодні з впевненістю можна сказати: немає жодної людини з нормальним дахом! У кожного він зсунутий - іноді менше, іноді більше. Тож не переймайтися так дуже. Спробуйте оцінити вигоди свого становища. По-перше, ви стаєте цікавою людиною (наші психіатри - перші, хто вами зацікавиться). По-друге, у вас з'явиться можливість глянути на речі з неординарної точки зору і, можливо, якісь проблеми вирішаться самі собою. Наприклад, гроші можуть для вас втратити цінність (хоча - це важка форма захворювання).
Якщо ж ви, все-таки, наполягаєте на ремонті, радимо почати з виявлення причини. Просто так ще жоден дах не поїхав, їх завжди підштовхують. Це може бути ваш партнер, або теща (важкий випадок), або уряд, або президент, тож, щоб повернути дах у вихідне положення, намагайтесь усунути причину. Усування проводите методами, описаними в монографіях під рубрикою "детектив" або "кримінальні новини" (в якості посібника берете "Відомості міліції' - там все розписано дуже детально з ілюстраціями).
Коли причина усунена, викликайте бригаду грузчиків (бажано з нашого інституту), щоб вони повернули ваш дах на місце. У крайньому разі вони вас загрузять, що дах вже на місці. Якщо ви відчуваєте себе новою людиною, значить вам загрузили не ваш дах. Вимагайте негайної заміни або компенсації.

Увага! Вищенаведена інструкція не стосується варіанту, відомого в народі, як "крыша", оскільки це явище поки що поза компетенцією нашого інституту.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити