Поради по відпочинку

Впевнившись, що надворі літо (офіційне настання якого, незважаючи на несприятливі умови, все ж таки відбулося) ви повинні закінчити всі свої справи і взяти відпустку (іноді для цього треба взяти начальника за шкірку). Взявши її, ламаєте голову над тим, як саме потратити відпущений вам час, розриваючись між поточним ремонтом квартири і узбережжям якого-небудь моря. Способів відпочити є безліч, але все це варіації кількох основних типів, які були визначені нашими співробітниками експериментальним шляхом.

ТИП 1. Відпочинок дома.
Залишившись дома ви наражаєтеся на небезпеку в кінці-кінців зробити ремонт, оскільки робити все одно буде нічого і ви вперше побачите свої стіни при денному світлі. А всі ваші знайомі вже давно роз'їхалися, тож, щоб не померти від нудьги ви виходите на роботу на тиждень раніше. Висновок: не відпочивайте дома.

ТИП 2. Відпочинок на дачі.
Слово "відпочинок" тут вжито не зовсім точно, бо так відпочивати можуть лише мазохісти: у страшну спеку гнути спину, нехай і на своїй плантації. Після такого відпочинку все тіло болить і вам нічого не хочеться, а якщо й хочеться, то не настільки, щоб докладати якісь зусилля. Не відпочивайте на дачі, бо після такого дня (не кажучи про тиждень) вам доведеться пройти місячний курс реабілітації.

ТИП 3. Відпочинок у поході.
Берете ноги в руки, рюкзак на плечі і вперед! Більшу частину шляху проїхавши на електричці, вже відчуваєте себе туристом і з кавалькадою таких як ви деретеся в гори. Відпочиваєте на ходу, а ввечері біля вогнища, відбиваючись від полчищ кровососів з крилами, намагаєтеся весело горлати пісеньки. Спите уривками, бо спочатку жарко, потім холодно і весь час щось шарудить, а о п'ятій ранку починається солов'їний концерт прямо під вухом, і тут уже спати немає ніякої можливості.
Після походу найбільший кайф прямо з рюкзаком, не роззуваючись упасти на м'який диван і вкотре пообіцяти собі більше так не відпочивати.

ТИП 4. Відпочинок за гроші.
Тут все залежить від вашого гаманця. Можете "дикунами" махнути кудись на Чорне море, а можете цивілізовано відпочити на Гаїті, купаючись у такій же соленій воді, але за "трохи" більшу суму. Важливо, щоб сума, яку ви потратите, не перевищувала тої, яку ви заробили за рік, бо інакше краще вам з відпочинку не вертатися.
А найкращий відпочинок на думку наших експертів - хороша робота, що приносить задоволення.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити