Як діла?
Чоловік прийшов з роботи, звідат жону:
- Но, як діла?
- Усьо нормально. Поливку м зварила, оболоки помила, подлаш помила, постірала, розвісила. Аж завтра не заплатиш за інтернет - Я ТЯ ЗАБ’Ю!!!
- Но, як діла?
- Усьо нормально. Поливку м зварила, оболоки помила, подлаш помила, постірала, розвісила. Аж завтра не заплатиш за інтернет - Я ТЯ ЗАБ’Ю!!!