Много молока - Куме, як тото ваша корова тулько молока дає?- Но, знаєте, треба ся общати із скотинов. Я усе як захожу, та начинаю з нив файно говорити: "Но, што нись даєме, молоко вадь мнясо?" Колиба на Google+