Для чого існує газета

В наш час люди, тримаючи в руках папірець, на якому щось надруковано, мало турбуються навіщо їм воно. А тим часом з газетою можна робити багато цікавих штук.

ШТУКА 1
Газету можна прочитати! Ви не повірите, але вона саме для того й друкується. Багато лю-дей у редакції" працюють в поті чола, в надії, що перед тим, як використати папір за призначенням хтось щось все-таки читає (щоб не нудьгувати сидячи... ну, там де всі іноді сидять).

ШТУКА 2
З газети можна робити всякі прикольні речі. Колись давно, коли газети були не такі цікаві, а читати взагалі ніхто не вмів (не кажучи вже про писання), у далекій Японії придумали "орігамі" - мистецтво з газет робити човники, літачки та тюльпани.

ШТУКА З
Газету можна використовувати як скатертину. Особливо для цієї цілі підходить "Пан плюс Пані" із своїм ідеальним для випивона з закусоном форматом.

ШТУКА 4
У газету можна щось загорнути. Наприклад, ломик. І тоді на всі питання від міліціонерів з приводу чийогось пошкодженого черепа відповідаєте: "Я лише махнув газетою!"

ШТУКА 5
Газетою можна відмахуватись від мух, а також використовувати як віяло (в цьому випадку щось туди загортати недоцільно).

ШТУКА 6
У газету можна дати якесь оголошення чи рекламу, наприклад: "міняю секс-послуги на грошові одиниці" і дати телефон сусіда чи просто неприємної вам людини, а потім веселитися, спостерігаючи як він відбивається від жінки.

ШТУКА 7
Газетою можна закриватися від сонця. Втім не радимо використовувати її як парасольку під час дощу чи снігу - непромокаючого паперу ще не вигадали.

ШТУКА 8
Газета придатна ще для однієї справи, але тут важливо не перестаратися, бо якась частина тіла може постраждати від типографської фарби.

Тож самі бачите: газета - це корисна і завжди потрібна у господарстві річ. Виписуйте абокупуйте газети і все у вас буде гаразд.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити