Інструкція по зустрічі весни

Номінально весна приходить, коли на календарі відірвано листок з написом 28 лютого. За невідривання останнього зимового дня вчасно, покарання передбачає ще тиждень-два зими.

ОЗНАКИ
Прихід весни можна вгадати по таких симптомах:
- тепла шапка перетворюється на піч, де шкварчать ваші мізки;
- теплий одяг стає знаряддям тортур, тож якщо ви не мазохіст, можете його зняти;
- після чорно-білих зимових краєвидів раптом з'являється здатність бачити кольори;
- набувають сили слухові глюки (весь час здається, що десь дзюрчить).
Найпевніше про прихід весни дізнаєтеся Із щонічних завивань закарпатських няв-бюро.

ЗУСТРІЧ
Зустрічати весну краще всього на лоні природи (оптимальні розміри лона - 6 соток, обнесених колючим дротом і з кулеметами по кутках, коротше це - ваша дачна ділянка).
Вам необхідно мати з собою таке причандалля:
- компас;
- бінокль;
- мегафон;
- пляшку "Ужгородської особливої", але ні в якому разі не "дібровської зворотньої";
- плакат "хай живуть великі березень, квітень, травень" (можна переробити з "хай живе великий жовтень");
- довідку, що ви психічно здорова людина.
Орієнтуючись за компасом, спостерігаєте в бінокль південну частину горизонту. Як тільки з'являється весна - піднімаєте плакат і через посередництво мегафону просите завернути у ваш бік. Якщо вона погодилася, пропонуєте випити на брудершафт.
Після урочистого офіційного сніданку на честь весни, показуєте їй шлях на північ (при необхідності даруєте компас), а також стежку в обхід ділянок ваших сусідів. На цьому зустріч можна вважати закінченою.
Беретеся до роботи.
Потикавши землю заступом та подряпавши граблями, викидаєте насіння, що привезли з собою, намагаючись влучити у оброблений шматок.
Потім встановлюєте автоМАТичну сигналізацію, що за вашої відсутності буде "незлим, тихим словом" відлякувати сусідів, злодіїв та птахів.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: як весну зустрінеш, так потім доведеться угорські харчі їсти. Ніби в нас пустеля, де нічого не росте, а за кордоном рай земний.

З ВЕСНОЮ вас!

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити