Інструкція по народженню

Народжуватися рекомендуємо у спеціально відведених для цього місцях, відомих, як пологовий будинок. Саме тому небажаним є передчасне народження, - ваша мама може не встигнути у вищезгадане місце.

Якщо ви народжуєтеся не один, бажано попередньо обговорити з колегою (брат або сестра) порядок народження. Якщо це сестра - будьте джентльменом, якщо брат - пам'ятайте, що старший має перевагу над молодшим, тож зробіть все, щоб стати старшим.

Народжуватися рекомендуємо головою вперед, оскільки при іншому способі можуть виникнути проблеми.

При народженні необхідно пронизливо закричати, сповістивши таким чином, що ви вже є і маєте якісь права.

Вам необхідно запам'ятати дві речі.

Перша - обличчя матері, адже саме вона буде найближчою вам людиною на протязі довгих років.

Друга - дату народження (за відсутності календаря спитайте у лікаря). Річ у тому, що згодом саме в цей день щороку ви будете в колі друзів грати головну роль у виставі "День народження" (Деньчик, День Рож та інші варіанти).

Не завадить також делікатно поцікавитися, хто ваш батько. Рано чи пізно вас винесуть йому показати. Спробуйте справити на нього приємне враження.

(Довідка: матері все одно плачете ви чи спите незалежно від цього - вона вас любить понад усе, батькам же більше до вподоби веселі, життєрадісні діти, тож перед зустріччю потренуйтесь приязно посміхатися на весь ваш беззубий ротик).

Зверніть увагу на навколишнє середовище. При недотриманні в пологовому будинку санітарно-гігієнічмих норм, вимагайте книгу скарг і пропозицій або головного лікаря для серйозної розмови.

Вимагайте дотримання вашого режиму (вчасного годування і правильного чергування годин сну і дозвілля). При будь-яких порушеннях протестуйте голосним криком або мокрими пелюшками. (Взагалі, вам слід знати, що мокрі пелюшки - це найповніший засіб привернути до себе увагу, але при розрахунку періодичності зволожування їх, враховуйте фінансове становище сім'ї. В ідеалі кількість зволожених пелюшок на добу повинно бути прямо пропорційно кількості грошей у татовій кишені).

Якщо мама в палаті не сама, дайте їй можливість пишатися вами. Покажіть, що ви кращі за інших дітей (риси для "зарисовки": глибокий сон, хороший апетит, рідкий плач, чітка вимова звуків "гу" та ін.). Цим ви вбиваєте двох зайців - забезпечуєте собі повагу інших мам та розвиваєте в собі дух здорової конкуренції, такий необхідний при виході з пологового будинку.

Коли вас виставлятимуть для показу у вікно, намагайтеся запам'ятати місцевість на випадок непередбачених обставин, а також обличчя батька та вміст його сумки (може там є щось смачне для мами).

Години дозвілля краще проводити у грі. Можете гратися з маминим волоссям, іграшками, але ні в якому разі не з перукою лікаря, йому це може не сподобатися. Не рекомендуємо також ігри агресивного характеру типу "DООМ" та "Mortal Kombat". Краще за все грати у тетріс.

Пам'ятайте - створюючи своїм батькам мінімум проблем, ви полегшуєте собі і їм життя!

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити