Я!

Програмний документ клубу егоїстів

1. КосмогоніЯ
Все створено для мене. Земля - щоб я по ній ходив. Сонце - щоб гріло і світило для мене. Зірки - щоб Я ними милувався. Люди - щоб Я іноді розважався, щоб була компанія. Річки і моря - щоб Я в них плавав. Цивілізація - щоб Я жив комфортно. Прогрес - щоб Я жив завтра краще, ніж учора. З усіх можливих варіантів будови Всесвіту обрано єдиний - зручний для мене.

2. ФілософіЯ
Я - центр Всесвіту. Реально існую тільки Я, все інше вигадано мною, або створено для мене. Світом керую Я. Все, що відбувається - відповідає моїм інтересам. Коли Я сплю, все щезає, щоб з'явитися, коли Я прокинуся. Все, що дозволено - дозволив собі Я, все, що заборонено - Я собі заборонив. Я - ідеал, все інше - відхилення від норми, погані копії. Я - сенс буття. Я -причина всього. Все діє для мене. Мої бажання - єдині, що виконуються завжди! Світ - це Я(!) і те, що навколо мене.

3. ІсторіЯ
Кілька мільярдів років Всесвіт готувався до моєї появи. Виникла сонячна система і в ній планета для мене. На ній жииття, що в результаті еволюції перетворило ся у рослинні і тваринні форми - потрібні мені. Сорок тисяч років тому з'явилися розумні люди, щоб розвинутися до мого рівня. Сорок тисяч років тривав темний період історії людства і от з'явився Я. На це був спрямований весь історичний процес, у цьому його єдиний зміст. Вся послідовність подій була запрограмована так, щоб був Я! І от Я є. Сенс історії вичерпано.

4. Суспільна теоріЯ
Суспільство - це людське середовище, в якому живу Я. В ході історичного процесу воно еволюціонувало до форми потрібної мені. Я - не частинка суспільства, Я його ядро. Суспільство складається з моїх друзів, моїх ворогів (без них не цікаво) та інших, що створюють для мене оптимальні умови існування.

5. Економічна теоріЯ
Суспільство зайняте виробництвом потрібних мені товарів та послуг. Гроші існують, щоб Я за них щось купував, їх Я беру способом найбільш прийнятним для мене. Процес виробництва керується моїми потребами. Спочатку щось виробляється для мене, потім для інших. Економіка існує для стабільного забезпечення мене товарами та послугами.

6. СексологіЯ
Сексом Я займаюся (вирізано цензурою).
Всі інші способи - збочення!

7. ФутурологіЯ
Коли Я помру - все закінчиться: сонце повільно згасне, планети попадають, Всесвіт зменшиться до розмірів атома і щезне.

8. ЕпітафіЯ
Я скромний. Я скромніший за інших. Я скромніший за всіх. Моя скромність феноменальна, фантастична і неперевершена!

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити