Як мучитись безсонням

Відразу попереджаємо, що до цього здатні не всі.

Деякі люди, як не хотіли би хоч трохи постраждати, сплять так, що їх з ліжком можна поставити у Верховній Раді під час мордобою і все одно вони не прокинуться. Тож ці рекомендації тільки для тих, хто може не спати цілу ніч.

Ті, хто вже має хоч трошки досвіду в цій справі, знають - найважче знайти собі вночі заняття, яке б не дуже заважало іншим. Можна просто собі перевертатися з боку на бік і чекати світанку. Щоправда, при цьому проявляється один із просторово-часових парадоксів - вам здасться, що вже пройшли роки і ви от-от покриєтеся мохом, а годинник показує, що ледве пройшло - п'ятнадцять хвилин. (Після цього ви не вірите жодному годиннику, який би "чесний" вигляду нього не був).

Можете передивитися всі нічні програми плюс кілька відеофільмів і незчуєтеся як настане ранок. Однак, тут існує небезпека заснути на найцікавішому місці і тоді весь кайф від безсоння пропаде. Те ж саме при прослуховуванні радіо.

Можете лічити. Байдуже що, можна просто уявляти собі, припустимо, прірву і туди одне за одним падають люди. До ранку туди повинно впасти тисяч десять, хоча професійні страждальники безсонням можуть скинути і п'ятнадцять, а якщо парами, то й ще більше.

Якщо у вас е гроші, то йдете у нічний бар і чекаєте там ранку. Важливо все-таки дочекатися ранку і вийти своїм ходом, бо любителі часто вже на половині ночі падають у тарілку з салатом і не особливо реагуючи на навколишнє середовище (стан нірвани) вирішують світові проблеми.

Звичайно, проблем немає, якщо ваш партнер по ліжку енергійний і ненаситний - тут і захочете заснути, а не вдасться. І неважливо, що вдень ваші очі як два червоні ліхтарики - красномовно свідчитимуть про ваші здобутки на ниві сексу - зате безсоння вам більше ніколи не загрожуватиме.

Ще один цікавий спосіб ефективно провести подарованний безсонням час - комп'ютерні ігри. Є фанати, які кілька діб можуть місити один одного в Duke Nukem по мережі, не відчуваючи при цьому ні голоду, ні сонливості, ні інстинкту продовження роду. Стережіться, якщо вас втягне ця зараза, ви втрачена для суспільства людина (принаймні доки не пройдете всі рівні).

В жодному разі не намагайтеся працювати, адже вам за це ніхто не заплатить, хіба, що ви працюєте пожежником (хоча з безсонням у пожежники не візьмуть - там треба вміти спати двадцять чотири години на добу), чи сторожем (тоді вам теж краще міцно спати, бо присплять чимось по голові).

А краще за все не мати проблем з безсонням. Для, цього треба просто-напросто не спати на роботі вдень, а якщо ще й зайнятися чимось корисним - здоровий сон вам забезпечено!

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити