Ідеал

Насамперед добре затямте собі, що ідеалу в природі не існує, тим більше вашого ідеалу, тим більше десь поблизу. Не вірите?! Спробуйте пошукати.
Підготовка
Взявши до рук олівця та шмат паперу, спробуйте визначити, які саме риси протилежної статі вам найбільше подобаються. Акуратно все записуєте. А потім викреслюєте такі, що виключають одна одну. Наприклад: розумна і вродлива. Або - "крутий і чуйний". Такі речі можливі тільки в абстракції (теоретично), як суха вода, або жіноча логіка. Якщо ви все виконали сумлінно - список має скоротитися вдвічі, ато й втричі.
Але він все ще фантастичний.
Тоді викреспіть риси, яких не спостерігаєте в собі. Наприклад: вірність (якщо це для вас пустий звук - ви не повинні вимагати вірності від своєї половини, адже їй треба чимось займатися за вашої відсутності).
Отже, скоротили ще на третину.
Для декого це вже достатньо, щоб почати пошук.але якщо ви справді хочете знайти свій ідеал - продовжуйте підготовку.
Ще раз придивіться до списку. Ну, яка вам різниця, які в неї (чи в нього) очі? Якщо це настільки важливо - купіть у подарунок контактні лінзи потрібного відтінку. І таких дрібниць набереться достатньо, щоб у списку лишилося не більше десяти позицій.
Продовжуєте чистку.
Викресліть все, чого можна досягти вихованням. Так, так, не дивуйтеся, якщо ви хочете ідеалу, вам доведеться його виховати. Користуючись новітніми досягненнями педагогіки та старими методами впливу (батіг, пряник), виховуєте в ідеалу ті якості, або він перестає бути ідеалом (і вашим, і будь-чиїм, крім некрофілів).
Залишається (з усього списку) одна умова - це має бути особа про- тилежної статі. Деякі оригінали викреслюють і її, але не ви.

Процес пошуку ідеалу
Виходите на вулицю і першаліпша особа протилежної статі є вашим ідеалом. Звіряєте із списком, хапаєте ідеал за шкірку і несете його додому для подальшого користування.
Успіхів!

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити