Як перемагати стихію

 "Тільки 18 % земної поверхні ідеально підходять для життя"
з брудного потоку реклами.

ШТОРМ.
Якщо ви на кораблі і вас починає гойдати і кидати у різні боки, а рештки їжі будь-що намагаються вибратися із шлунка і подивитися, що ж там таке твориться? Знайте - ви потрапили в шторм. Боротися з цим явищем можна по-різному, але перемогти - тільки одним способом, а саме: берете мегафон (у народі "матюгальник") видираєтеся на верхівку щогли і щосили кричите "Наказом по морю такому-то, шторму негайно припинитися".
Якщо шторм не припинився, повторюєте ще раз і так аж поки наказ не буде виконано.
ЦУНАМІ.
Споріднене із штормом явище. Однак перемагати його треба зовсім інакше. Заявки на проведення цунамі подаються за тиждень до дати проведення, тож маєте час підготуватися. Готуєте різні посудини та склотару і коли настає час всю воду намагаєтеся зловити саме туди і тоді ні вашому будинку, ні місту нічого не загрожуватиме.
ЗЕМЛЕТРУС.
Спочатку переконайтесь, що це справді землетрус, а не наслідки вчорашнього. І починайте діяти: вискакуєте у вікно, щоб на вас не звалилася стеля, щілини, що з'являються, замазуєте пластиліном або жуйкою, все цінне виносите з дому, все непотрібне (тещу. наприклад) - заносите. Коли все закінчилося, підраховуєте збитки і переїжджаєте у сейсмічне спокійніше місце.
ТЕЩА.
Боротися з цим явищем природи надзвичайно важко, бо воно поєднує в собі всі найгірші якості вищезгаданих і ще багато чого навіть згадувати не хочеться. Найкращий спосіб - не женитись, але мало здатен на такі радикальні методи. Трохи легше женитись на сироті, але так щастить далеко не кожному. Всі отрутохімікати не діють, а використовувати отруйних та хижих звірів дуже небезпечно, бо після зіткнення їх із тещею, ви будете притягнуті до відповідальності за жорстоке поводження тваринами. Найкраще зайняти руки тещі дітьми (по одному в руку), очі - телевізором, або відаком, а рот (через знайомого і добре оплаченого стоматолога) - хворими зубами. Тільки тоді вам буде забезпечено більш-менш нормальне життя.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити