Як літати (рекомендації для початківців)

Польоти бувають кількох типів. В залежності від того, який саме тип вам найбільше до вподоби, обираєте відповідну пораду.

ТИП 1
Польоти у сні. Власне від вас нічого не залежить. Ви не можете запрограмувати собі політ. Все відбувається само собою. Вам сниться, що ви відриваєтеся від землі і летите... летите... А на ранок виявиться, що ви справді летіли з ліжка на підлогу, вдарилися головою, мало не зламали руку та ще й перелякали сусідів знизу (вони думали, що почався землетрус).
Але кайф від польоту ви все ж таки отримали.

ТИП 2
Польоти на літаку. Не йдуть ні в яке порівняння з іншими типами. Просто собі сидите в кріслі, наче вдома, а літак летить. Ніяких позитивних вражень. Лишається сподіватись, що ви провалитесь у повітряну яму, і хоч так відчуєте, що ви летите. А ще, можливо, літак розвалиться прямо у повітрі і тоді вже ви налітаєтесь донесхочу.

ТИП З
Явище, відоме у народі під назвою "вертольот". Виникає при надмірному вживанні алкоголю. Повне відчуття польоту: вас крутить, перевертає, гойдає та інші, такі приємні та милі серцю кожного пілота, рухи. І єдиний, кому все це не дуже подобається - це ваш шлунок. Що він вчинить у відповідь? Про це не варто на сторінках газети.

ТИП 4
Польоти внаслідок нещасного випадку. Тут все залежить від того, наскільки довгим буде падіння. Якщо ви просто перечепились, то політ буде занадто коротким, щоб відчути якесь задоволення, зате це був не останній ваш політ. Якщо ж ви падаєте, пардон, летите звисока - розслабтеся і думайте про щось приємне

ТИП 5
Польоти на параплані. На вихідні ідете у Рахів і літаєте, якщо льотна погода. Якщо ж погода зовсім не льотна, все одно ідете у Рахів, або ще кудись і літаєте на плані (на крайняк знову ж таки варіант "вертольоту").

ТИП 6
Польоти з інопланетянами. Хоч є багато свідків, які нібито здійснювали такі польоти, жоден із співробітників нашого інституту не спробував цей різновид. Тому будь які рекомендації були б недієвими. І взагалі вважаємо такі розповіді брехнею, бо хто при здоровому глузді та твердій пам'яті після таких польотів повернеться назад? То ж бо й воно.

Коментарі  

 
# ЛітакIgor chop 17.01.2017, 22:30
Що потрібно для польотів у надлегкому літаку які дозволи долвина висота???і.т.д. Хочу придбати тукано
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити