Правила поведінки в новорічну ніч

видання друге, перероблене і доповнене


1. Передусім переконайтеся, що ніч справді новорічна, інакше оточуючі не адекватно сприйматимуть ваші дії. Переконання відбувається таким чином: якщо протягом попереднього року ви сумлінно щодня грабували календар на аркушики з цифрами, то в цю ніч на останньому аркушику ви побачите цифри 3 та 1 і підпис -- грудня. Я не знаю, хто такий Грудня, але він починає підписувати цифри за місяць до нового року. Інший спосіб полягає в цілодобовому прослуховуванні та перегляді телерадіопрограм, десь обов’язково скажуть, що вже час.

 


2. Як тільки ви засвоїли інформацію, можете накривати на стіл, одночасно видзвонюючи, викликаючи, вигукуючи та пейджеруючи своїх друзів. І запрошуйте, запрошуйте, запрошуйте! (Для накривання краще всього використовувати багатофункціональні побутові агрегати вітчизняного та закордонного виробництва типу "дружина" або "теща". Використання другого пов'язане з небезпекою, що вас теж залучать, тому деякий час перебувайте в якомога віддаленішому місці.)

3. Коли стіл накрито і всі запрошені вже в дорозі, рекомендуємо провести ретельну ревізію запасу спиртних напоїв. Бо якщо зустрінете Новий рік насухо... Початок.

4. Увага! Починати рекомендуємо о 22.00. Це оптимальний час, схвалений астрологами всіх країн. Бо якщо почнете раніше, хтось може зустріти Новий рік в тарілці з холодними закусками. Що ж йому потім увесь рік ходити з відбивними на пиці? А якщо почнете пізніше, можете не встигнути відкоркувати шампанське.

5. Переконливе прохання не звертати уваги на московський час. "Не лізь поперед батька в пекло" — це про їхнього президента, який чомусь увесь час намагається привітати свій народ перед нашим.

6. Очікуючи моменту 2000 можете веселитися, горлати пісні, трахати хлопушки, петардити петарди і салютувати салюти. Однак пам'ятайте: всі ці дії слід скеровувати у протилежний від гостей бік. Інакше будете мати гостей в одязі лікарів "швидкої".

7. Намагайтесь не кидати петарди в тарілки, а тим більше в стакани товаришів. Ефект "супу-пострибайчика" або "літаючої горілки" застосовуйте лише до небажаних гостей.

8. При наближенні обох стрілок на електронному годиннику до дванадцяти наповніть келихи шампанським (відкривати пропонуємо в тирі або на полігоні) і проголосіть тост. По часу слова "тож вип'ємо за..." повинні співпасти з десятим та одинадцятим ударами курантів. В тості повинні бути: зав'язка, кульмінація і розв'язка, а також перелік всього, за що варто випити.

9. Обов'язково прослухайте вітання Президента, можете конспектувати. Це найкраще шоу на телебаченні (особливо розділ "Обіцянки").

10. Далі зустріч Нового року відбувається за індивідуальними графіками (печінки у всіх різні). Пам'ятайте, як Новий рік зустрінете, так потім все тисячоліття і проживете.

 


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити