Як мовчати

Древні стверджували: "Мовчання - золото". Але мовчати вміють далеко не всі. Нижченаведегіі поради саме для людей, що не вміють мовчати і мають із-за цього купу проблем. Мовчати треба по-різному в різних ситуаціях.

Ситуація 1
Ви вже зняли трубку і зрозуміли, що говорити з тим, хто подзвонив не масте ані наймен-шого бажання. Тоді мовчите короткими гудками, або голосом комп'ютера повідомляєте, що набраного номера в природі не існує, а якщо ще раз подзвонять - телефон вибухне.

Ситуація 2
Ви зустрілися з людиною, з якою не бажаєте говорити? Мовчите, багатозначно показуючи на горло (типу ангіна), якщо ж небажана особа починає говорити самасильно і коротко мовчите кула-ком в пику, а потім довго мовчите ногами і мовчки йдете додому, щоб не мовчати перед міліціонерами.

Ситуація З
Ви все-таки потрапили в міліцію. Тут вже говорити доведеться (не хочете - змусять, не вмієте - навчать, у них є для цього і час, і натхнення), тож говоріть, говоріть, але мовчіть про те, що від вас вимагають. Говорити треба довго і переконливо, а мовчати тихо і скромно, і можливо вас відпустять мовчати додому, а може дадуть останнє слово (яке ви теж можете гордо промовчати).

Ситуація 4
Ви саме пірнули у воду. Мовчати тут легко, бо поговорити все одно ні з ким, а якщо вам закортить побалакати з собою - перенестть цю цікаву розмову до сприятливіших обставин, бо можете замовкнути навіки і мовчки лежати в наймовчазнішому місці.

Ситуація 5
Ви тонете. Не час і не місце для мовчання, оскільки мовчки ви нікого не покличете на допомогу, а далі див. вище. Крім того, замовчуючи факт свого втеплення, ви лишаєте рятувальників нагоди заробити медаль.

Ситуація 6
Ви розмовляєте з іноземцем. Оскільки все одно нічого не зрозуміло - мовчите, замислено киваючи головою і дружньо посміхаючись, створюючи враження повного взаєморозуміння. Потім мовчки дасте собі слово вивчити іноземну мову і надалі мовчати не по-нашому.

Ситуація 7
Ви в гостях. Щоб створити враження людини, яка слів на вітер не кидає, мовчите собі все, що є на столі смачного і мовчки, відкланявшись, мовчите собі додому.

Ситуація 8
Вдома. Ваша половина відчитує вас за якісь гріхи. Мовчки (!) і тільки мовчки пояснюєте, що це не так, що цього взагалі не було (у крайньому разі, ніколи не повториться). Потім мовчки ухиляєтеся від посуду, який летить у вашу голову і мовчки зв'язуєте половині руки (бо в хід можуть піти меблі). Потім мовчите про те, як ви її (його) любите і активно промовчавши цілу ніч, мовчки спите на роботі.

Ситуація 9
Вас відчитує 'ваш шеф. Мовчати обов'язково і життєво необхідно, оскільки шеф завжди правий. Всі заперечення у відповідь висловлюєте у тактовній формі, а головне - мовчки. На звинувачення в некомпетентності мовчите: "Сам дурак". На "наїзди" мовчки "ліпите отмазки". Пам'ятайте, від ефективності вашого мовчання залежить ваша зарплата і відповідно - "мовчання - золото".

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити