Інструкція по виконанню обов’язків жінки

(ТІЛЬКИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ НА 8 БЕРЕЗНЯ)

РАНОК
Встаєте на півгодини раніше і закотивши рукави йдете на кухню готувати сніданок. Оберіть страву приготування якої не вимагає спеціальної підготовки, в крайньому разі замовте піццу.
Поки жінка сидить і, читаючи газету, снідає - чистите (при потребі прасуєте) її одяг. До цієї операції бажано готуватися заздалегідь, щоб набити руку інакше жінка потім наб'є вам пику.
Одягаєте дітей, намагаючись не переплутати хлоп'ячий одяг із дівчачим і відправляєте їх у школу, а жінку - на роботу.
А тоді беретеся до праці.

ДЕНЬ, КУХНЯ
Миття посуду. Операція вимагає від вас деяких навичок, тому не завадить потренуватися (бажано з пластиковим або одноразовим посудом). Тримаючи тарілку в лівій руці під проточною гарячою водою, правою тримаєте губку і плавними круговими рухами по часовій стрілці намагаєтеся відділити рештки їжі від поверхні. Якщо вам це не вдалося, тоді спробуйте:
- миючі засоби вітчизняного і не дуже виробництва (не пере- плутайте з "утенком" та "РАNТЕNЕ РRО-V";
- кислотні розчини;
- "незле, тихе слово";
- погрози;
Після миття посуду черепки викидаєте у відро (ви ж все одно хотіли купити новий сервіз).

ПРИГОТУВАННЯ ОБІДУ:
Головна страва - суп. Його ви готуєте, нарізаючи в кастрюлю, заповнену водою на 2/3, різні овочі (попередньо обчищені та вимиті). Чого і скільки кидати написано у книжці про "смачну та здорову їжу". Ми тільки запевнимо, що з їстивних компонентів завжди виходить їстивна страва (доведено експериментальне).

ДЕНЬ (продовження)
Прибирання починаєте з тієї кухні, що після приготування обіду має нагадувати знімальний майданчик фільму жахів. Ваша робота полягає у збиранні решток продуктів з усіх закапелків (не забудьте глянути на стелю) та викиданні цих решток у контейнер (краще одягти кольчугу), щоб оборонятись від собак та бомжів. Прибирання у інших кімнатах поділяється на дві операції:
- робота з пилососом;
- робота з ганчіркою.
Оскільки робота з ганчіркою вимагає певної кваліфікації рекомендуємо зупинити свій вибір на пилососі.

ПИЛОСОС:
- електромеханічний агрегат для всмоктування пилу. Вмикається в електромережу посередництвом штепселя (як телевізор). Взявши в обидві руки робоче тіло (трубка з розширенням на кінці) і спрямувавши його донизу, натискаєте кнопку "ВКЛ" (якщо її нема, шукаєте кнопку "ОN"). Коли агрегат почне гудіти - проводите розширеним кінцем трубки по поверхні, яку хочете очистити від пилу. Прохання до кришталевих речей та коштовностей не доторкатися, бо можете не розрахувати (у вас просто не вистачить грошей). Також не наближайтеся до речей, які можуть потрапити в середину, або відкрити його ви може і відкриєте, але навряд чи приберете наслідки.

ОБІД.
Головне ваше завдання - нагодувати дітей, щоб вони були ситі, але могли рухатись. Можете поїсти й ви (якщо наважитесь).

ДЕНЬ. (Продовження).
Поки жінка не повернулася, біжіть на базар за квітами і в найпрестижніший магазин за подарунком.
Після чого замовляєте столик у хорошому ресторані. (Як ви розумієте кошти на це потрібно було накопичувати з 9 березня минулого року).

ВЕЧІР
Зустрічаєте жінку з квітами і подарунком, а потім ведете вечеряти у ресторан і робите все так красиво, галантно, по-лицарськи, щоб жінка забула про все, що ви за сьогодні встигли наробити в її ролі.

Зі святом вас!