Інструкція по плюванню у стелю

Впевніться, що у вас справді немає ніякої роботи, за вікном іде дощ і вас ніде ніхто не чекає. Ви щаслива людина, тож зробіть усе, щоб і надалі такою лишитися.

1. Займіть горизонтальне положення на площині, паралельній до площини стелі на відстані, яку визначите самі експериментальним шляхом. Плювальний орган має бути скерований у напрямку потенційного об'єкту (в даному випадку - стелі).

2. Підготуйте плювальний пристрій до робота, перевірте наявність робочої рідини. Впевніться, що її кількість достатня для ефективного обстрілу об'єкту. Проведіть аерофотозйомку об'єкту.

3. Оберіть найбільш підходящі місця для обстрілу. Для точності прицілу скористайтеся біноклем, мікроскопом та радарним пристроєм. Для новачків допускається малювання мішені на об'єкті.

4. При розрахунках використовуйте таблицю множення, логарифмічну лінійку та комп'ютер. Необхідно враховувати силу вітру на вашій позиції, можливість землетрусу, розклад польотів мух в зоні бойових дій та ймовірність втручання небажаних свідків у найважливіший момент. Якщо перешкода може бути усунута - усуньте її.

5. Сконцентруйтеся на завданні. Проведіть із собою сеанс психотерапії з метою заспокоєння та вселення впевненості у правильності своїх дій. Відкиньте все стороннє. Вам не повинна заважати жодна думка. Відключіть свідомість. Відкиньте всі вагання. На війні - як на війні.

6. Кількома рухами приведіть плювальний орган у бойову готовність. Точно націльте на обрану раніше точку об'єкту. Зробіть глибокий вдих.

7. Проведіть зворотній відлік з цифри "5". На рахунок "1"! мобілізуйте всі наявні сили, і коли буде "0" - СТРІЛЯЙТЕ!

8. Віддихайтеся, відпочиньте і озброївшись мікрометром перевірте точність попадання у ціль. При необхідності повторіть всю операцію і так аж поки не закінчиться запас робочої рідини, після чого шукайте соб заняття корисніше.

Можна трохи попоїсти,
Трохи полежати.
Потім книжку взяти в руки,
Трохи почитати.

гурт "ВВ"

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити