Спорт на сцені

(ПОРАДИ ПОЧАТКІВЦЯМ)

Не знаю, чи ви помітили, але кожен виконавець на сцені виконує певний комплекс вправ, що дозволяють йому зберігати форму. Якщо ви туди рветеся - ці поради для вас.
Дуже скоро ви зрозумієте, що співати хороші пісні - це не головне, а тому вам необхідно засвоїти нижченаведені вправи.
ГОЛОСОВІ ВПРАВИ
Окрім власне пісні, яку ви запишете в студії і потім будете синхронно махати щелепами на певній відстані від мікрофона, вам необхідно час від часу вигукувати щось типу: "Я не бачу ваших рук (!), я не бачу ваших ніг (!), я не бачу ваших..." (Втім на сцені краще обходитися без непристойностей). Крім того, треба вигукувати фрази наступного змісту: "Ви найкращії", "Ваше місто - супер!" і т.д. Навіть якщо ви так не думаєте (особливо якщо ви так не думаєте). Також необхідно щось говорити між піснями, однак це треба робити вміло, щоб не вийшло, що ви ще говорите, а вже звучить ваша пісня.
ВПРАВИ ДЛЯ РУК
Крім звичного плескання в долоні і тримання мікрофона, руки виконують жестову функцію, що підкреслює зміст пісні. Оскільки в більшості випадків все одно співати буде тьотя-фонограма, основна нагрузка - саме на руки: по-реперськи розставивши пальці, махаєте ними навсебіч. Головне - почувайтеся вільно, для цього перед концертом дві-три годинки посидіть у наручниках і результат буде вражаючим.
ВПРАВИ ДЛЯ ТУЛУБА
У тулуба основна функція - нахиляння та допоміжна - ухиляння. Нахиляється, коли кланяється під оплески, а ухилятися, копи у вас запускають квіти у горщиках, яйця, петарди та інші не дуже потрібні вам речі. Ще тулуб вам потрібен, щоб носити одяг, який вам не подобається, але дуже подобається вашому іміджмейкеру та продюсеру.
ВПРАВИ ДЛЯ НІГ
Ногами на сцені танцюють, виходять на неї та сходять (крім окремих випадків, про які трошки нижче). Ще ноги відтворюють ваш емоційний стан (процеси під назвою "дрижаки в колінах" та "серце в п'ятах") перед виходом на сцену. Але основна функція - коли вас освистують, то ноги дуже-дуже допомагають втікати, то ж їм особлива увага.
А взагалі-то, якщо цей комплекс для вас заважкий, не йдіть у артисти, а розвантажуйте краще вагони, або піднімайте штангу, все ж, легше буде.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити