Бограч від FF під мадярські пісні

Автор: Федір Шандор.

 

Спочатку треба украсти казанок... - стверджують угорці... Але жарти жартами, найкраще бограч робити на відкритому вогнищі.

 

Бограч: рецепт

Під мадярські пісні - покласти у розігрітий казанок смалець не шкодуючи, посипати його червоним перцем солодким, потім додати дрібно нарізану цибулю і пасерувати до золотистого кольору.
Після чого кинути туди нарізане кубиками мясо, бажано телятину або говядину. Коли файно прожариться, додати дрібно нарізану моркву та корінь петрушки.
Потім взимку та навесні можна кидати лечо, влітку і восени будь-як нарізані томати, все це залити водою і хай вариться до кипіння.
Потім додати порізану кубиками крумплю і залити водою і най ся варить далі до кипіння. Коли уже файно ся зварило починати кидати ложкою кльоцки, потім обовязково кинути туди кмин, аби файно було пукати, і дрібно нарізаного часника. Знімаємо з вогнища і посипаємо листям петрушки під мотиви мадярського гімна. ІГЕН - пірош фегер зилд, ез о модьор филд.

Автор рецепту


Коментарі  

 
+4 # Guest 24.02.2009, 17:06
Мой батько родом із Закарпаття.
Люблю подорожувати цим дивним краєм і просто обожнюю бограч
 
 
# RE: Бограч від FF під мадярські піснінаталія 17.03.2013, 22:05
ми з чоловіком дуже любимо подорожувати Закарпаттям,із задоволенням смакуємо всі національні страви та бограч поза конкуренцією-см ачнішої страви мабуть немає.дякуємо за цей витвір кулінарного мистецтва
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити