Карпати

для бісквітного тіста
130 г борошна,
140 г цукру,
5 яєць;

для крему
200 г цукрової пудри,
220 г масла вершкового,
40 г згущеного молока,
30 г какао-порошка,
1-2 ст. ложки десертного вина,
15 г волоських горіхів смажених.

 

Яйця змішують з цукром, нагрівають до 45 градусів і збивають протягом 25—30 хвилин. Коли маса збільшиться в об\'ємі в 2,5—3 рази і стане пухкою, до неї додають просіяне пшеничне борошно і повільно замішують бісквітне тісто. Готове тісто розливають на 5 листів, застелених пергаментним папером, і вирівнюють поверхню. Випікають бісквітні коржі при температурі 180—200°С протягом 10 хвилин.

Випечений бісквіт залишають на листах для охолодження. Тим часом готують крем, для чого вершкове масло ріжуть на шматки і добре перемішують. Тоді додають цукрову пудру, згущене молоко, десертне вино і швидко збивають протягом 7—10 хвилин. В кінці збивання додають какао-порошок і мелені волоські горіхи. Чотири бісквітні коржі покривають шаром крему, укладають один на другий і розрізають брусками шириною 9 см. Бруски розрізають по діагоналі і з\'єднують основами так, щоб одержати трикутні призми.

На п'ятий корж бісквіту, змащений кремом, укладають призми і розрізують по ширині бруска. Залишок коржа відрізають для приготування бісквітних крихіток. Боки бруска покривають кремом, спеціальним гребінцем по крему роблять зигзагоподібні лінії і посипають бісквітними крихітками та цукровою пудрою. Бруски розрізують упоперек завтовшки 3 см на окремі тістечка трикутної форми, що символізує гори Карпати.


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити