Споздилася Жона не встигає на роботу із обіда. Звонит телефон. Начальник звідає:- Маріко, ти де?- Я туй, на роботі, лем требало ми у бударь...Начальник никає у оболок і звідає:- А што то ти із бударя у двох ташках несеш? Колиба на Google+