Сидять баба з онуков Сидять баба з онуков на кухні. Баба: – Йой, дітино, в наші годи всьо було ліпшоє, і діти май порядні. І музику май мелодічну’сьме слухали, гі кой ти сесе типирь включила. – Бабо!!! Падь тото міксер робит. Колиба на Google+