Із-зі чого вугнали Адама Мати з доньков позерают по телевізору вікторину. Там звідают: - Із-за чого Адама вугнали із Рая?- Із-за яблока! - гойкают обі-дві.- Із-за жони. - хмуро бурчит з кухні чоловік. Колиба на Google+