Солонина - то сятоє Зайшов закарпатиць у єврейський ресторан, позерає меню, пак звідат:- А солонина є?Офіціант:- Ми солонину не їме.- Нє, я розумію, ож солонина то сятоє, айбо унь так оби не їсти?.. Колиба на Google+