Новоє життя - А я у спортзал по понеділках не хожу.- Чом?- Но, знаєте, дуже многі начинают із понеділка новоє життя, там повно народу. Я прихожу на другий динь, коли їх новоє життя ся вже кончило і у залі назад лем тоті ко усе. Колиба на Google+