За годину ДАІ-шник спирає чоловіка і каже:- Ви їдете див’яносто кілометріу за годину, а туй мож лем шійсят. Платіт штраф.- Чоловіче, пак яка година, я за руль сів лем дисять минут тому... Колиба на Google+