Не хочу у гості - Слухай жоно, так би м не хотів іти у гості до родичу.- Та і я не дуже хочу, айбо ти собі представ як они ся будут радовати ож ми не прийшли.- Точно. Но добрі - ідеме! Колиба на Google+