На 4 поверх лізе чоловік
У пожарнуй часті звонит телефон. У трубці жунський голос:
- До мене у оболок на четвертум етажі лізе якийсь чилядник.
- Жуночко звоніт у міліцію.
- Айбо ун ни бирує, а у вас там є такі файні луйтри...
- До мене у оболок на четвертум етажі лізе якийсь чилядник.
- Жуночко звоніт у міліцію.
- Айбо ун ни бирує, а у вас там є такі файні луйтри...