Нове відео

Другий крокембуш Валентин Штефаньо представив в Ужгородському замку


У п’ятницю, 22 лютого, відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо представив другий торт крокембуш. Ця презентація також пройшла в рамках проекту "6 крокембушів за пів-року" (назва неофіційна). Як і було обіцяно минулого разу - змінилася і начинка і зовнішній вигляд цього чудового кулінарного витвору. Замість простого конуса було збудовано 4-рівневу башту. А всередині цього разу був смачний ванільник крем.

Також було оголошено конкурс на вигляд останнього - шостого торту крокембуш. Валентин Штефаньо пообіцяв, що втілить набільш оригінальне побажання.


Коментарі  

 
# RE: Другий крокембуш Валентин Штефаньо представив в Ужгородському замкуRomi 18.04.2013, 14:38
Даний витвір немає нічого спільного з крокембушем. Виглядає дешево і вкрай непрофесійно. Особливої дешевизни десерту надають прикраси із паперових стрічок - чисто як на сільському весіллі. "Відомому" кондитеру варто було б іще повчитися.
 
 
# RE: Другий крокембуш Валентин Штефаньо представив в Ужгородському замкуНаталка 01.05.2013, 13:56
"Прикраси з паперових стрічок" - це насправді прикраси з карамелі. :D
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Жіван, Живан

ЖІВАН, ЖИВАН - злодій.

Ж— На сім вогни будеме печи живана, що хоче вкрасти коня. Він то говорить, а вони не чують. - Закарпатська народна казка "Злодій" / опрацював Микола Зінчук в селі Лази, Воловецького району. Оповідач: Гогирчак Михайло Іванович

Пішов десь мельник з мельничкою в гості, а вдома зоставили дівку. І прийшло ввечір дванадцять жіванів. А дівка замклася в хижі. Жівани підобралися попід підвалину й зачали по єдному лізти в хижу. - Закарпатська народна казка "Дівчина та жівани" / опрацював Микола Зінчук в селі Полянська Гута, Перечинського району. Оповідач: Штулер Михайло Йосипович