Нове відео

Другий крокембуш Валентин Штефаньо представив в Ужгородському замку


У п’ятницю, 22 лютого, відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо представив другий торт крокембуш. Ця презентація також пройшла в рамках проекту "6 крокембушів за пів-року" (назва неофіційна). Як і було обіцяно минулого разу - змінилася і начинка і зовнішній вигляд цього чудового кулінарного витвору. Замість простого конуса було збудовано 4-рівневу башту. А всередині цього разу був смачний ванільник крем.

Також було оголошено конкурс на вигляд останнього - шостого торту крокембуш. Валентин Штефаньо пообіцяв, що втілить набільш оригінальне побажання.


Коментарі  

 
# RE: Другий крокембуш Валентин Штефаньо представив в Ужгородському замкуRomi 18.04.2013, 14:38
Даний витвір немає нічого спільного з крокембушем. Виглядає дешево і вкрай непрофесійно. Особливої дешевизни десерту надають прикраси із паперових стрічок - чисто як на сільському весіллі. "Відомому" кондитеру варто було б іще повчитися.
 
 
# RE: Другий крокембуш Валентин Штефаньо представив в Ужгородському замкуНаталка 01.05.2013, 13:56
"Прикраси з паперових стрічок" - це насправді прикраси з карамелі. :D
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Дека, деца

ДЕКА - міра ваги - 100 грам - яка стосується усього, крім рідини. Деками у Закарпатті вимірюють борошно, цукор, та що завгодно, хоч пісок, але ніколи - паленку чи інші рідини.

ДЕЦА - міра об'єму в 100 грам, призначена виключно для рідини. В Закарпатті ДЕЦА позначає цілком конкретну річ - 100 г горілки. Відповідно ПІВДЕЦИ - 50 грам.
Д"Пойме на децу" - запрошення в корчму. "Марьо, дай нам децу" - розпорядження яке жінка має виконувати швидко і без заперечень.

Яґо:Йой, не творися хоть на кого,
А ліпше децу потягни!
Та розкажи нам
Як ти трафив сюда із Африки до нас
Де свині сут, а не жирафи
Де крумплі – а не ананас? - уривок із закарпатської пародії "Отелло. Драма в чорно-білих тонах", Мирослав Куцина / група ВК "Вуйки і Тютки, пойте лим всі сюда!"