Переможці конкурсу "Книга на Миколая" - 2015 рік

namykolaya

18 грудня у книгарні «Кобзар» вручили грамоти переможцям конкурсу «Книга на Миколая», який вже десятки років ініціює проект Колиба.орг.уа та книжковий магазин "Кобзар"


У номінації «Книга року – 2015» перемогу здобув  Андрій Любка за роман «Карбід». З презентацією свого першого роману випускник УжНУ побував у 30 містах України та за кордоном. Також став фіналістом конкурсу «Книга року від ВВС».
Грамоти також вручили переможцям в інших номінаціях – Михайлові Приймичу  за книгу «Іконостаси Закарпаття» у номінації «Краще наукове видання»  та Олександрові Гаврошу за дитяче видання «Галуна-Лалуна, або Іван Сила на Острові Щастя» у номінації  «Краща дитяча книга».
Лауреати подякували за нагороди й визнання, а своїм друзям за підтримку. Олександр Гаврош додав, що ця книга свого часу не була поцінована дорослими, бо, можливо, вони її не зрозуміли, хоча «Пригоди Івана Сили на острові Щастя» дуже люблять діти.
«Кращим краєзнавчим виданням» визнали колектив авторів книги «Подорож музеями Закарпаття».

dyplom15-1 dyplom15-2 dyplom15-3 dyplom15-4


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити