Січень 2011

1) «Закарпаття 1919 – 2009 років: історія, політика, культура»
2) А. Світлинець, С. Канайло "Свято-Архангело-Михайлівський монастир у селі Драгово"
3) Ужгород (туристичний путівник)1) «Закарпаття 1919 – 2009 років: історія, політика, культура» – великоформатне 720-тисторінкове видання українською та угорською мовами.
Усього авторський колектив склали 26 дослідників з Ужгорода, Берегова, Києва, Будапешта. Авторський колектив пропонованого видання спробував системно висвітлити взаємопов’язані проблеми історичного розвитку Закарпаття від 1919 до 2009 року. Остання хронологічна межа співпала з політичними змінами напередодні виборчих процесів в Україні та Угорщині. Для детального ознайомлення авторами подаються цікаві матеріали історико-політичного, соціально-економічного, культурно-освітнього, духовного життя закарпатців. Автори акцентують увагу, зокрема на взаємній історичній спадщині українського та угорського місцевого населення краю, а також на ключових елементах їхнього сучасного співіснування.
Колективна праця «Закарпаття 1919 – 2009 років: історія, політика, культура» одночасно вийшла у світ українською та угорською мовами.


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити