Зрілий закарпатський козячий сир для поціновувачів

Автор: Інга Деяк .

Оскільки піст закінчився і нині всі їдять шовдирь, я можу, не наражаючись на гнів і парадички, поділитися з вами деякою смачною гурманською інформацією, що стосується Закарпаття.
Це, власне, уривок із майбутнього збірника закарпатських сирів - третього гастрономічного путівника з серії "Закарпаття на цілий рік". Перші два - "Закарпатські страви" і "Закарпатське вино".

 

Нині я виявила для себе зрілий закарпатський козячий сир "Зелений гай" і просто не можу стриматися. Мушу вам про нього розповісти. Молодий я вже куштувала раніше,а цей ще ні.

Так от - це надзвичайний сир для тих, хто любить пікантні сири з цвіллю, дуже багатоликий – в залежності від термінів дозрівання. Виготовляють його в Нижньому Селищі, що на Хустщині на еко-фермі "Зелений гай"

У молодому віці його можна віднести до напівм’яких сирів. Покритий тонкою, ребристою скоринкою з нальотом білої благородної цвілі. Сир має виражені відбитки кошика, в якому його зціджували. Колір скоринки – від білого до беж. Продається в прозорих коробочках. Серединка молодого сиру напівм’яка, пружна, при кімнатній температурі підтає як вершкове морозиво. Кольору слонової кістки. Сир має приємний молочно-вершковий смак і солодкуватий післясмак з тонами лісового горіха.

А ось зрілий (!) сир „Зелений гай” набуває помітного яскравого характеру. З дозріванням скоринка стає золотисто-палевого кольору. На ній іноді з’являються дрібні тріщинки і з віком вона покривається плямами на окремих ділянках. Серединка жовта до коричневого, гладка, тверда, схильна до ламкості, з сухуватою текстурою. Тане в роті. Смак дуже (!) пряний і гострий, із вираженими землистими і грибними штрихами.
Надзвичайно гармонічний з міцними червоними винами. Сьогодні я куштувала його з ламанчським темпранільйо і зрілим каберне совіньйоном, а Ігор та ФФ випили під нього пляшку кикфранкоша. З усім він був чудовий.
Словом ми його вам рекомендуємо! Але й попереджаємо при цьому - зрілі козячі сири з цвіллю не мають абсолютно нічого спільного з нейтральними смаками тих сирів, які продаються в наших магазинах. Будьте до цього готові!


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити