Великий туристичний маршрут Карпатське вино

КОЛИБА разом із Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону запрошує вас у Великий винний карпатський туристичний маршрут "Карпатське вино". У цей маршрут входить 62 винні регіони Карпатського басейну у 8 країнах. Між ними є розкручені і відомі туристичні області, а є менш розкручені і не дуже відомі. Але порівнювати їх з позиції "краще-гірше" ні в якому разі не треба. Різний клімат, різні ґрунти, різне географічне розташування дає дуже різне вино, яке об'єднане тільки однією, але дуже важливою характеристикою - горами Карпатами. І суть маршруту - скласти усі винні смаки 62 регіонів у одну велику карпатську мозаїку. Маршрут створений з метою популяризації продукції виноробної галузі Європейського регіону Карпати: сорти винограду та вин, господарства, дегустації, атракції та історико-культурна спадщина. Слідкуйте за маршрутом також у більш робочому вигляді - на фейсбук-сторінці Туди ми викладаємо репортажі щосереди і щоп'ятниці, а по суботах пишемо про родзинки.
Смакуймо разом з Карпатами! І до зустрічі за склянкою файного карпатського вина!

Ваш Закарпатський винний оглядач

 

 

Вина Словаччини

Вина Словаччини. Словацькі винаВиноробство Словацької Республіки зосереджене в шести виноробних областях, що становлять собою 12000 га плодоносних виноградників. Майже 80% виноградників розташовані в Західній Словаччині, 13% у Центральному регіоні, і близько 7% в східній частині республіки. Ці 6 областей діляться на 40 виноробних районів у котрих є 603 виноробні села.
Вперше виноградна лоза на території Словаччини з'явилася в 3 столітті н.е. завдяки римським легіонам, які були розташовані поблизу Братислави, Девина, Ступави і Тренчина.
Нині в країні вирощують близько 40 сортів винограду, які дають насичені і багаті вина, з властивою словацькому винограду терпкістю і кислотністю. Розроблено 8 винних шляхів, які дають чудову можливість ознайомитися з найціннішими словацькими винами - від легких білих, до рожевих і червоних, і закінчуючи солодкими винами Токаю. До слова, Словаччина тільки недавно виборола собі в Угорщини право називати свої південно-східні білі вина Токайськими, оскільки регіон той самий і вина ті ж. Після разділу Австро-Угорщини токайську область розділили на дві частини і нині більша з них знаходиться в Угорщині.
Південь Словаччини славиться своїми білими винами. Теплий клімат і вулканічні ґрунти Південнословацької області дозволяють створювати одні з кращих рислінгів у Східній Європі. У Малих Карпатах (області, що відома туристам знаменитою малокарпатською винною дорогою), виробляють червоне терпке і свіже вино Франковка (Блауфранкіш) і темні вина з Сен-Лорана. 
У Словаччині також виробляють чудові ігристі Sekta. Одну з перших винокурень з виробництва ігристих шампанських вин відкрив, згідно з легендою, колишній наполеонівський солдат Губерт, який знав рецепт французького шампанського. Він емігрував у Словаччину і відкрив там однойменну винокурню. Так це чи ні, але високоякісні ігристі вина Hubert мають заслужену популярність і попит у всій Європі.

Вина Угорщини

Вина Угорщини. Угорські вина

При згадці про угорські вина, більшість людей передусім згадує про Токай. Якщо ви теж належите до таких, то приготуйтеся до сюрпризів і величезної кількості нових відкриттів під час нашого великого винного туристичного маршруту "Карпатське вино"
Угорщина - невеличка країна, але абсолютно вся її територія виноробна і вміщає в себе 22 повноцінні й багаті смаками винні регіони. Виноробство зародилося тут більше ніж 2 тисячі років тому  - спочатку на цих землях вино виробляли кельти, потім на їхне місце прийшли римляни, за якими - мадяри.
Клімат в основному континентальний, хоча в деяких місцях відчувається середземноморський вплив, а також вплив Атлантичного океану. Виноробні регіони відрізняються між собою рельєфно, за складом грунтів і деякою мірою за кліматом. Тому вина в цих регіонах досить різні за смаком та іншими винними характеристиками.
Винна різноманітність є однією з великих переваг Угорщини. Вона належить до тих небагатьох країн, що охоплює абсолютно весь діапазон класичних стилів вин - від нарізноманітніших білих до повнотілих червоних вин і завершуючи натуральними десертними.
Звісно, це першою чергою країна чудових білих вин, 75 відсотків усіх вин, вироблених в Угорщині - білі. Однак не давайте себе цим збити з пантелику. Є три угорські винні регіони, що відомі на увесь світ саме червоними винами. Це Егер - батьківщина елегантних червоних вин, зокрема егерського Bikavér (Біковир). Віллані - найпівденніший і найтепліший з винних регіонів Угорщини, де виробляються найкращі червоні вина країни з багатою смаковою гаммою - каберне Савіньон і Мерло, і особливо славиться «каберне франк». Також значущим, другим за поширеністю сортом винограду в регіоні після «каберне Савіньон» є Portugieser («португезер»). І третій - регіон Сексарді, відомий своєю Кадаркою, Мерло і Каберне.