Лоці, лоці-печенє

ЛОЦІ - закарпатський Василь. Від угорського László - Ласло.
ЛЛОЦІ-ПЕЧЕНЄ Існує дуже популярна закарпатська страва "Лоці-печенє", що завдячує своєю назвою королю Уласло та легенді про те, що його сніданки, обіди та вечері потайки поставлялися до королівської кухні з дешевих вуличних харчевень, які народ називав просто кухнями. Новина про те, що Уласло харчується разом з бідним людом, враз розійшлася всім Пештом, а потім і всім королівством – проста назва харчевень «konyha» швидко перетворилася в «locikonyha», себто в «кухню, де харчується Лоці (Ласло)», а печеня, яку найчастіше замовляли угорці – в «Лоці печенє».

Інша, більш вірогідна версія назви "Лоці-печенє" має на увазі те, що з давніх пір 27 червня в день Ласло повсюдно відкривалися кухні під відкритим небом, де основною стравою завжди було м'ясо смажене на решітці - печенє. Печенє в день Ласло стало Лоці-печенє


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити