Найбільша в Україні святкова карамельна ялинка

Найбільшу в Україні карамельну ялинку виготовив сьогодні відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо. Солодкий виріб висотою 153 см готувався кілька годин. На їстівне новорічне деревце витратили 40 кг цукру.
Акція проходила, 22 грудня, у рамках соціального майстер-класу для дітей із фізичними вадами «Допоможи іншому – стань приятелем» (Асоціація соціальних працівників, волонтерами якої є студенти кафедри соціології і соціальної роботи УжНУ). За вправними рухами кондитера слідкували діти з особливими потребами ЗОШ №20.

Валентин демонстрував маленьким глядачам як варить карамель, розкачує солодку масу та формує частини ялинки. Окремо виготовлялися кулі з карамелі, а також льодяники у формі гербів Ужгорода, які почеплять на новорічне деревце. У результаті оригінальна чотириярусна ялинка прикрасила приміщення кондитерської. Вже завтра солодкий виріб перенесуть в один з ужгородських супермаркетів (Дастор). Біля ялинки встановлять скриньку для збору благодійних коштів, які підуть на потреби неповносправних дітей

Фото: "Заголовок"


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити