Нове відео

ПораБуло Фест 2011 (6 фото)

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

Про власні враження у двох словах: хороша ідея, потрібний захід, але використання амфітеатру у якості базової площадки - дуже поганий крок. Якість обслуговування в цьому закладі нижче будь-якої прийнятної межі, а конкурентівв, вони на територію не пустили. Загалом категорично не рекомендую цей фестиваль гостям, що звикли до людського ставлення, поки організатори не змінять площадку.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Кляганиць

КЛЯҐАНИЦЬ - холодець. Синонім КОЧОНЯ
К Наготовлені из продуктüв, што йих нам давуть наша русинська зимля, наші рікы, хащі, наш воздух, упомнянїм лем подаякі  стравы сербані: дзяма, поливка, пудбивка, мачанка, чир, суканиця, затїрка, ріплянка, кминковка..,  стравы дзьобані: дзьобачка, ратота, токан, гугиль, голубцї, кляганиць, гершлЇ, лашкы, русликы, таркелі.. - уривок із вступної статті до до “Книгы варенія для сельских карпаторусских женщин”