Нове відео

ПораБуло Фест 2011 (6 фото)

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

Про власні враження у двох словах: хороша ідея, потрібний захід, але використання амфітеатру у якості базової площадки - дуже поганий крок. Якість обслуговування в цьому закладі нижче будь-якої прийнятної межі, а конкурентівв, вони на територію не пустили. Загалом категорично не рекомендую цей фестиваль гостям, що звикли до людського ставлення, поки організатори не змінять площадку.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Фена

ФЕНА - в Закарпатті належить до лайливих слів. Походить з угорської міфології "fene" - нечистий дух. (за дослідженням Арнольна Іпої "Угорська міфологія, Ipolyi Arnold Magyar mythologia. IV. Fene). Фена най го понесе, іди до фени, най го фена ізіст.

ФЕНА - також ґанґрена або інша злоякісна хвороба.

ФА фена’го знає... Нянько казали, же нас тілько жеброти наплодилося, як пасулі... І коли би кожного гунцута запам’ятати, то йому би треба було не голову на плечах носити, а нотаріальну контору... Дмитро Кешеля "Наша челядина"