Нове відео

ПораБуло Фест 2011 (6 фото)

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

ПораБуло Фест 2011

Про власні враження у двох словах: хороша ідея, потрібний захід, але використання амфітеатру у якості базової площадки - дуже поганий крок. Якість обслуговування в цьому закладі нижче будь-якої прийнятної межі, а конкурентівв, вони на територію не пустили. Загалом категорично не рекомендую цей фестиваль гостям, що звикли до людського ставлення, поки організатори не змінять площадку.

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Луґош

ЛУҐОШ - дерев’яна чи металічна шпалера біля будинку, на якій в’ється виноградна лоза. Під лугошом добре розслабитися після важкого дня, випити децу, покурити. "Після перемоги турків над угорцями, 1502 рік, коли східна частина Угорщини відійшла до Османської імперії, виноградарство краю розвивалося під впливом Малої Азії та Балкан. Можна вважати, що в цей час були завезені такі столові сорти винограду, як Чауш і Карабурну. З цього часу з'явилась висока дерев'яна опора – "луґош". - Історія виноградарства та виноробства краю. Виноробний підвал сім'ї Шош

ЛЛоза — по луґошах. І олень не мине. Петро Мідянка. ФАРАМЕТЛИКИ