Нове відео

Відкриття "нового" проспекту в Ужгороді (4 фото)

Відкриття нового проспекту в Ужгороді
Власне із нового на широко розрекламованому відкритті "проспекту" лише транспортна розв’язка - на місці простого перехрестя зроблено коло. Та ще по вул. Легоцького розрівняно площадку, що саме там має бути - невідомо - доробити не встигли. У всьому іншому вулиця лишається такою ж як і була.

Відкриття нового проспекту в Ужгороді

Відкриття нового проспекту в Ужгороді

Відкриття нового проспекту в Ужгороді

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Кіфлик, кітлик

КІФЛИК, КІТЛИК - закарпатське печиво у формі загнутої підківки посипаної цукром-пудрою. Робиться з різноманітними начинками - горіховою, маковою та з ЛЕКВАРОМ. Покрокові рецепти кіфликів - можна переглянути в нашій кулінарній книзі

К Тістечка, випечені у Чинадійові, також користуються попитом. Їх тут виготовляють за старовинними закарпатськими рецептами, і якщо вже куштуєш такий кіфлик чи зірочку, то наче поринаєш у дитинство. - уривок зі статті Віталія Пумпинця "Чинадіївські хлібопекарі готові забезпечити закарпатців пасками" / газета "Новини Закарпаття" (7.04.2012)