Цікаво про село Шенборн

- На північний схід від села, на лівому березі ріки Коропець, за плато — курганна група.

- Праворуч від дороги Нове Село — Макарове, в урочищі Ромочавець — курган.

- В дубово-грабовому лісі, що знаходиться на східній околиці села, на схилі старовинної річкової тераси Латориці є декілька груп курганів Куштановицької культури (VI—IV ст. до н. е.). Курганні насипи мають куполоподібну форму і висоту від 0,5 до 2,5 м. Діаметри курганів коливаються від 10 до 15 м. 

- В лісі на південній околиці села знаходиться Західний центр радіотехнічного спостереження Державного космічного агентства України.

- На території села є два кладовища. В старому вже нових поховань нема. Тут же знаходиться могила Альоші — невідомому воїну Червоної Армії, що загинув у 1945 році.

- 1974 — 6 січня неподалік Шенборну зазнав катастрофи пасажирський літак Ан-24Б компанії Аерофлот, що виконував рейс з Києва через Івано-Франківськ до Ужгороду, загинули 24 людини.

- неподалік села розташовані споруди колишнього військового містечка, військового полігону та танкодрому.

- Неподалік села розташовано чимало невеличких озер штучного походження, які місцеве населення використовує для риболовлі. Два озера (Шипкінські), знаходяться на півдні — вище глиняного кар'єру, три (Генеральські) — на сході за лісом. Ще близько десятка дрібних озер та річка Коропець розташовані на північ від села на території колишнього аеродрому.