Легенда про Горінчево

Там, де тепер Горінчево, був пішник від Бистрого до Ізи, і не селилися люди коло того пішника, бо дуже багато терня росло довкола.

І був такий наказ від уряду, що на тих, хто селиться в терню, ніхто права не має. Зачали тоді селитися серед терня злодії і розбійники.
Всюди була панщина, а там панщини не було. І всі, хто тікав від панщини, йшли жити в оте терня.
Люди розчищали терня, спалювали і чинили городці. Але терня кожний рік обновлювалося. І кожного року доводилося його палити. Щовесни село ніби горіло. І назвали село Горінчевом.


Коментарі  

 
+2 # Guest 04.02.2009, 14:32
(1)Коли на тереторії сучасного Горінчева, зявилися перші поселенці, село називали Зелене, із-за зарослей. Одна високоповажна особа яка збирала дань (імені нажаль не знаю), одного дня пришла збирати данину, але люди відмовилися платити, тому тамтешній "барон" наказ спалити село, після пожежі люди які врятувалися повернулися на згареще і відбудували свої домівки...
(2) в центрі села стояв великий камінь біля якого завжди горіло вогнище щоб відлякувати диких звірів.
 
 
# Ігор Деяк 05.02.2009, 11:21
Чудове доповнення! Дякуємо.
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити