Бловдер, Бродель

БЛОВДЕР - електрична піч, духовка.

БСолені палачінты
Изпечи палачінты без цукру, у середину покласти по два дараба натонко порізаноі шонки и посипати нареселёваным сыром. Палачінты закрутити, посыпати нареселёваным сыром и покласти у бловдер. Запечи до золотистої корочки. Укласти у танірь и украсити парадичками и зеленню петрушки. - такий рецепт Валурії Мориляк подає газета "Русинський світ" за апріль 2008

ГІ БЛОВДЕР - у переносному значенні використовують для позначення чогось великого. "Но Анця таку гузицю наїла гі (ги) бловдер"

БРОДЕЛЬ - теж вживається для позначення духовки. "Книга варенія для сельскіх карпаторусских женщин" Анни Микити часто наводить це слово, особливо ж у розділі "Тѣстовины":

Гризовый кох
Гриз повариме в молокѣ, всыплеме его в миску и прибавиме к нему ложку масла, 3 ложки цукру, омытое сухое вино, желчки яиц и выбиты на снѣг три бѣлки. К сему нужно еще потерти (поресельовати) кожицу лимона (цитрона) и вытиснути сок его, потом все добре перемѣшати и в бляшаной, помащеной и сухаром посыпаной формѣ выпечи в духовкѣ броделѣ. Запечи до золотистої корочки. Укласти у танірь и украсити парадичками и зеленню петрушки.


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити