Альо!

АЛЬО! Спотворене від англійського "hello", яке в свій час вирішили використовувати як стандартне при телефонному зв’язку. Утім "альо!" використовується не лише при переговорах по телефону, а й коли хочеться привернути увагу розсіяного співрозмовника. Саме від того з якою інтонацією звучить "альо" часто можна визначити про що йде мова від "альоятебелюблю" до "альодебабкинах!!!"
Дуже часто вживається у формі ГАЛЬО! (не плутати з звертанням до дівчини Галини).

АГальо! Гальо! Радіо Кошіце! Пропоную уложити слідуючу програму на цілий рік: Январь. Лекція на тему «Нужная ли нам автономія?» — провозглашает губернатор Подк. Руси. Февраль: Театральное представление «Кво ва-діс», русине?» — исполняет драматическая школа в Ужгороді. Март: Лекція на тему «Как обработать деньгі?» — провозглашает Пішта Хвенцилик. Транселяція со Ивановой хати. Апрель: Народная пєсня «Тиса, Тиса, мать род-ная» — исполняет смєшанньїй хор под управлением Цмуркановича.- Марко Бараболя ГАЛЬО! ГАЛЬО! Радіо Кошіце


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити