Без шовдаря нема Великодня

Автор: Інга Деяк .

Пам'ятаєте, чи не так? Добре замаринований, заздалегідь закопчений, шовдирь протягом місяця, а то й двох-трьох терпляче чекає на великодні свята в коморі. А звідти великоднього суботнього ранку потрапляє до кухні, де, розповсюджуючи навколо смачні аромати, тихенько вариться у величезному баняку до м’якості. Баняк, звісно, за давніми традиціями виконує в хатньому порядку виключно цю єдину місію – вміщає в себе раз на рік шовдирь.

А зранку, разом з паскою, крашанками, маслом, пір’ям часнику, сиром та ковбасами, його помістять до прикрашеного вишиваними рушниками та свічками кошика і понесуть до церкви – на освячення.


Коментарі  

 
# РецептТаня 24.03.2016, 07:19
Скажіть будь ласка рецепт
 
 
# RE: Без шовдаря нема ВеликодняВіктор 58 19.04.2017, 13:40
У нас шовдирь мили , вимочували у заброженому вині, проштрикували його ножем і вкладували в прорізи сало і морковку . бо після пару місяців коптіння мясо було як дуб. замішували туге тісто з висівок і обліплювали шовдирь тістом товщиною приблизно в два пальці. всажували в піч і довго пекли . коли клали на стіл і розламували скорину то запах йшов такий, шо люди на вулици обзиралися . :lol:
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити