про рибалок

Створено Четвер, 06 травня 2010 / Закарпатські фіглі
Tags: про рибалок
Рибалка вудить рибу і при цьому страшно лає і богує: - А жеби сих карасю вже гута імила, а жеби ся втопили у тів воді всі наохтема! А богдай бы їх чорт узяв! - Та у вас так файно клює, завидно ся позирати! - дивується інший рибалка. - Та што, до фраса, вам хибить? - Та клює! Йо! Клює!!! Богдай бы уздихали ... [ +++ ]