Нове відео

Інвестори бояться розвалу єврозони

Кількість інвесторів, які вважають, що будь-який член єврозони вийде зі складу блоку протягом 2014 року, в березні зросла до максимуму з вересня 2012 року. Опитування приблизно тисячі інвесторів, опубліковане дослідницькою групою Sentix, показало: 41,05% очікують, що принаймні одна держава покине євроблок в найближчі 12 місяців, передає Reuters.

Єврозона погодила заходи з надання допомоги Кіпру 16 березня 2013 року, але острівній державі було потрібно більше тижня суперечок для укладення договору з міжнародними кредиторами.

Майже 40% інвесторів чекають, що Кіпр вийде зі складу єврозони протягом 2014 року, що на 10,9% більше ніж у лютому.

"Однак ці нові побоювання мають інші характеристики, ніж минулого літа, - повідомила Sentix. - Інвестори думають, що вихід Кіпру полегшить їх тягар, а не покладе початок хвилі виходів".

Близько 6% інвесторів чекають, що єврозону покине Італія, що стало найбільшим значенням з червня 2012 року.

Але інвестори стали менше турбуватися про вихід Іспанії та Португалії, при цьому Іспанія навіть трохи поліпшила свій показник.

Джерело: Економічні новини

Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Боґачі

БОҐАЧ — якийсь спечений виріб із тіста. Має надзвичайно багато варіантів пояснення. В одних районах Закарпаття БОГАЧ - це кукурудзяний корж, кукурудзяний хліб; в угорських районах БОГАЧ - печиво зі шкварками (ТИПИРТОВШІ); ще в третіх - корж з макухи.

Б– Синку, я не годна лиш тим виздоровіти, бо коли ти туди ходив, мені приснилося, що із сеї муки маю богач спекти, а із божим поросям з’їсти, бо інакше не виздоровію. - Закарпатська народна казка АДАМИК / Із видання "Дерев’яне чудо: Народні казки". Записав Г. Боднар в с. Пузняковцях Мукачівської округи у 1892 році