Нове відео

Інвестори бояться розвалу єврозони

Кількість інвесторів, які вважають, що будь-який член єврозони вийде зі складу блоку протягом 2014 року, в березні зросла до максимуму з вересня 2012 року. Опитування приблизно тисячі інвесторів, опубліковане дослідницькою групою Sentix, показало: 41,05% очікують, що принаймні одна держава покине євроблок в найближчі 12 місяців, передає Reuters.

Єврозона погодила заходи з надання допомоги Кіпру 16 березня 2013 року, але острівній державі було потрібно більше тижня суперечок для укладення договору з міжнародними кредиторами.

Майже 40% інвесторів чекають, що Кіпр вийде зі складу єврозони протягом 2014 року, що на 10,9% більше ніж у лютому.

"Однак ці нові побоювання мають інші характеристики, ніж минулого літа, - повідомила Sentix. - Інвестори думають, що вихід Кіпру полегшить їх тягар, а не покладе початок хвилі виходів".

Близько 6% інвесторів чекають, що єврозону покине Італія, що стало найбільшим значенням з червня 2012 року.

Але інвестори стали менше турбуватися про вихід Іспанії та Португалії, при цьому Іспанія навіть трохи поліпшила свій показник.

Джерело: Економічні новини

Книга на Миколая 2019

Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Райбати

РАЙБАТИ - прати. Раніше це робили жінки, а зараз пральні машини. Тому "йой мені ще райбати цуря (див.)" більше як відмовка не сприймається.

РЗима. Страшенний мороз. Іде Нийна малого Дийжіка у ріку райбати. Принесла його, роздягла, вхопила за лабу і донизу писком замочує в ополонку. А малий писнів, горлає, аж захрип. Нийна розсердилася, та й затрясла його:
– Падь што ричиш??? Вода не горяча! - закарпатський анекдот

Та то нич, — одказує, — ґазда буде замість пана коч гонити, а ти будеш замість мене райбати й все робити. - Хто яку долю має. Закарпатська народна казка. Опрацював Микола Зінчук в селі Люта, Великоберезнянського району. Оповідач: Матьовка Николай Юркович