Відбувся фестиваль спорту та здорового способу життя «Вершина»

Відбувся фестиваль спорту та здорового способу життя «Вершина»

За три дні з п’ятниці 16 серпня по неділю 18 серпня в селі Негровець Міжгірського району відбувся фестиваль спорту та  здорового способу життя  «Вершина».
Подія відбулася з нагоди створення та відкриття спеціалізованого спортивного майданчика який став рушійною силою об’єднання жителів села Негровець та навколишніх сіл з єдиною метою: створення унікальної спортивної інфраструктури за для розвитку молоді та реалізації її потенціалу.
 
Молоді атлети Тереблянської долини об’єднали місцевих жителів, долучили до реалізації свого задуму підтримку Українських, закордонних організацій та об’єднали молодь західної України на спортивному святі.
 
В ході фестивалю який тривав три дні, відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика на якому Українська молодь продемонструвала свої фізичні напрацювання у таких номінаціях як:

підтягування на перекладині 

віджимання від брусів, підлоги та інших.
Окрім цього атлети продемонстрували показовий виступ за для мотивації молоді до занять спортом, та відсвяткували завершення першого дня фестивалю тематичною Українською вечіркою, чим показали що можна весело проводити час без алкоголю та інших шкідливих речовин  з користю і розвитком для себе та оточуючих.
Основну частину другого фестивалю дня зайняв похід на гору Тяпіш, під час якого учасники побачили неймовірну красу закарпатського краю. Завершенням дня став перегляд мотиваційного фільму під відкритим небом.
Третій день фестивалю зібрав всіх активних жителів  Тереблянської долини на спортивному святі «здоров’я села Негровець».
Молоді спортсмени змагались в різних індивідуальних та командних номінація. Таких як:

Штовхання ядра.

Підняття гирі.

Футбольна майстерність.

Перекидання шини. Та інші

Найстарші учасники змагались у грі в шашки.
Наймолодші учасники боролись в номінаціях стрибки в мішках, кидання на влучність, присідання, стрибки на стрибалці та інших.

Фестиваль став платформою для особистого розвитку та реалізації потенціалу молоді та їх батьків. 
Організатори планують щорічно проводити подібні заходи! Адже на плечах Української молоді тримається майбутнє цілої країни! Тому молодь повинна докладати власних зусиль до реалізації мети!

Закарпатська Обласна Федерація Street Workout

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *