Залізничники повідомили про заходи щодо зменшення травмування людей на коліях

Опубліковано igordejak на

Нещодавно закарпатський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері звернувся до начальника ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень»  ДТГО «Львівська залізниця» із вимогою розглянути із начальниками станцій та їх заступниками заходи, які вони вживають  для запобігання вчинення громадянами адміністративних правопорушень, котрі призводять до травмування людей на магістралі.

На оперативній нараді у ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» розглянули подання прокуратури щодо забезпечення начальниками станцій безпеки руху на магістралі та запобігання смертельного травмування громадян на залізничних коліях.
Начальники станцій Ужгород, Мукачево, Чоп, Королево, Батьово, Виноградово, Хуст та Берегово доповіли, що використовують право розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення за прохід по залізничних коліях у невстановлених місцях лише у межах своїх станцій. Водночас, задля недопущення нещасних випадків, вони спільно з підрозділами воєнізованої охорони проводять рейди, під час яких порушують справи про адміністративні правопорушення та накладають адміністративні стягнення. Також на території станцій черговий апарат постійно проводить оповіщення населення щодо неприпустимості ходіння по коліях, розміщують знаки службових переходів та плакати.
Варто також зазначити, що в усіх пасажирських, електро- та дизельпоїздах, а також на станціях постійно проводиться сповіщення пасажирів про правила безпеки на залізничному транспорті по гучномовному зв’язку. На території дирекції проводять перевірки освітлення територій станцій та маршрутів проходу громадян, щоквартально інструктують працівників щодо маршрутів службового проходу.
Варто зазначити, що протягом першого півріччя 2014 року кількість випадків невиробничого травматизму у підрозділах Ужгородської дирекції залізничних перевезень суттєво зменшилась порівняно із минулим роком – один випадок проти шести відповідно. У цьому році загинула 1 людина, причина — перебування на залізничних коліях. Минулоріч, на жаль, смертельних випадків було 3. 

Категорії: Соціум

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *