У Закарпатті відкрито гарячу лінію для допомоги та виявлення потреб військовослужбовців задіяних в АТО

Опубліковано igordejak на

З метою надання своєчасної допомоги та виявлення потреб військовослужбовців задіяних в антитерористичній операції на Сході України в області запрацювала «гаряча телефонна лінія».
Функціонує вона на базі Закарпатського обласного контактного центру за єдиним  номером 0-800-501-484.

Зателефонувавши за цим номером абсолютно безкоштовно можна оперативно отримати консультаційну допомогу з того чи іншого наболілого питання. Звертатись на «гарячу лінію» можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці Закарпатського обласного контактного центру разом з представником військового комісаріату, а від сьогодні відповідну допомогу тут надає й психолог Управління ДСНС України у Закарпатській області. Графік роботи працівника психологічної служби з 09:00 до 19:00.

 

Захищаючи нашу рідну землю від ворога військовослужбовці роблять неоціненну справу для народу України. Проте більшість з них перебуваючи у зоні АТО отримують травматичний стрес, що часто виникає під час військових дій і є одним з головних бар’єрів на шляху адаптації військових до мирного життя. Тож психологічна допомога, яку можна отримати зателефонувавши на «гарячу лінію» є одним з важливих аспектів подолання несприятливих наслідків стресової ситуації.

У ДСНС України у Закарпатській області

Категорії: Соціум

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *